Rozhovor s Caribou a Phoebe!

Seasontwo033

Seriál H2o, ve kterém hrajete se vysílá také v USA na stanici Nickelodeon, jaký to je pocit?

Cariba: To, že se náš pořad dostal také do USA je podle mě velká výhra, protože Američané většinou nekupují filmy a seriály z australské dílny. Už jsme si zvykli i na to, že se H2o vysílá také ve Velké Británii. Je velmi vzrušující, když telefonujete s někým  z VB nebo USA a najednou vám dělá problémy porozumět.

Jaké jste měly pocity, když jste se dozvěděly o nominaci H2o na cenu Nickelodeon UK Kid´s Choice Awards?

Cariba: Bylo to pro nás obrovské překvapení! Když mi tu zprávu moje agentka volala, nemohla jsem jí vůbec uvěřit!

Jaký je podle vás důvod velké oblíbenosti seriálu?

Phoebe: Myslím, že je to především proto, že náš pořad se od ostatních doposud natočených v mnohém liší. Hlavním rysem seriálu je fantasy, ale zárověň také problémy teenagerů. Navíc když se k tomu všemu přidají úžasné pláže lemující pobřeží, na diváka to působí velmi svůdně.

Cleo je plachá a Rikki zase příliš ,,ostrá"...Je tomu tak i ve skutečnosti?

Cariba: Myslím si, že Rikki moc podobná nejsem. Napadá mě jenom pár věcí, ve kterých se schodujeme. Rikki je moc tvrdá, ráda bych si myslela, že jsem trochu taktnější než ona.

Phoebe: Já si myslím, že jsem stejně nešikovná a trochu nemotorná jako Cleo, ale nadruhou stranu si věřím víc než ona. V reálu si také mnohem častěji vyrazím ven.

Co se vám na vašich postavách líbí?

Cariba: Rikkin sarkasmus. Má opravdu velmi vtipné hlášky. Ráda se s ní zžívám.

Phoebe: Mně se na Cleo líbí její naivita-přitom ona není žádná bambule. Je jenom naivní a to jí dává šmrnc. Navíc její scény jsou často úsměvné. Mám ráda komedii.

Co se vám na natáčení nejvíc líbilo? A co bylo nejhorší? Tvorba ploutví prý trvala 6 měsíců...

Cariba: Ty ploutve jsou opravdu úžasné. Vůbec nejlepší na seriálu je plavání ve vodě s ploutvemi. Mám vždycky pocit úžasné volnosti. Už jsme si na ploutve tak zvykly, že s nimi plaveme i lépe než normálně. Paradoxně nejprotivnější záležitostí natáčení je opět plavání ve vodě. Často je totiž velká zima a navíc voda je hodně slaná. Takže rána někdy bývají ,,krušná"

Phoebe: Podle mě je skvělé plavat s delfíny-užívám si to. Ne každý má příležitost stát se ,,mořskou pannou". Hádám, že nejprotivnější během natáčení bylo brzké vstávání a studená voda, ale i na to si člověk po čase zvykne.

Seasontwo111

Související odkaz

Úvodní znělka z H2o...

10

 

Věděli jste, že úvodní znělku H2o s titulem ,,No ordinary girl" nazpívala v 1.sérii Ellie Hendersonová a v 2.sérii ji vystřídala Kate Alexa? Rozdíl při poslechu je opravdu znát!

1.série H2o:

 

2.série:

 

,,Rybí ocasy

200904-kulissza-mq14

 

Víte, že tvorba ploutví mořských pan tvůrcům H2o trvala 6 měsíců? Každá vyrobená šupinka se totiž musela na kostými nalepovat speciálním voděodolným lepidlem ručně hezky jedna po druhé! Pokud si pustíte následující video ze zákulisí H2o, dozvíte se například, že koncové rozšíření ploutve je vystuženo a napojeno na nohy herečky tak, že když nohama pohne, koncová část ploutve se zavlní.

 

 

Cleo, která pomohla tvůrcům H2o

Víte, že když tvůrci nemohli vymyslet jméno pro třetí mořskou pannu (Phoebe Tonkin), nechali se inspirovat jménem herečky Cleo Massey, která seriálu H2o hraje Kim? A jak se vám jméno Cleo líbí?

Zpěvačka z H2o-Kate Alexa

Seznamte se s osobou, která nazpívala úvodní znělku 2. a možná i 3.série H2o. Ano, řeč je o talentované zpěvačce se jménem Kate Alexa. Pro seriál H2o ale nenazpívala jenom znělku, ale i celý soundtrack. Našel jsem dvě její fotografie...:-)...Tak se koukněte...Myslíte, že její písně v H2o jsou dobré? Já myslím, že jo:-)

Normal-katealexa-landscape Normal-supper-club-session2