H2O, stačí přidat vodu

Cleo, Bellu a Rikki potkala celoživotní změna. Jejich životy se od základu změní, když jim tajemné jeskyně z měsíční horniny přičarují ploutve a supervodní schopnosti. Dokáží se s tím tyto dospívající dívky poprat a zachránit Zemi před fatální hrozbou? Sleduj australský seriál H2o, stačí přidat vodu a dozvíš se to!

Novinky z H2O

 • O Phoebe Tonkin teď bude asi hodně slyšet

  31.7.2010

  Bscap012 Na oficiální stránce Tomorrow: When the War Began se objevil rozpis veřejných akcí, kterých se mají zúčastnit herci i produkce. 8. srpna se uskuteční světová premiéra filmu, které by se Phoebe nejspíš také měla účastnit, což znamená příliv nových fotografií, možná i rozhovorů. Potom následuje celá řada premiér v jednotlivých městech v Austrálii, přičemž poslední z nich je naplánována na 20. srpna v Brisbane. Jak jsem již zmínil, to znamená, že v sprnu bude ve světe o Phoebe určitě hodně slyšet. Těšíte se?

 • Nová zákulisní fotka 3.série H2O

  20.7.2010

  New_3

  Kliknutím obrázek zvětšíte.

 • Phoebe mluví o postavě Fi v Tomorrow: When the war began

  20.7.2010

  Phoebe je tam prostě skvělá!

 • Autobus H2O

  10.7.2010

  Nevím, co k tomu dodat. Prostě autobus H2O smile. Taky se tou nádherou pokochejte.BusBus-1

 • Upozornění

  8.7.2010

  Ačkoliv to, co sem nyní napíšu, nijak nesouvisí s H2O, rád bych vás pozval na nový web, kde najdete první díl internetové povídky Free Life Enterteinment. Jmenuje se Továrna strachu a pojednává o jedné továrně, kde se stane něco...Ale, přečtěte si první díl sami a počkejte si do neděle, kdy bude uveden poslední díl 1.série. Nicméně, na první sérii navazuje druhá série, ve které dojde k rozuzlené celé zápletky. Počkejte si!

  http://www.strasidelnapovidka.free-life.cz

« Novější | Starší »