H2O, stačí přidat vodu

Cleo, Bellu a Rikki potkala celoživotní změna. Jejich životy se od základu změní, když jim tajemné jeskyně z měsíční horniny přičarují ploutve a supervodní schopnosti. Dokáží se s tím tyto dospívající dívky poprat a zachránit Zemi před fatální hrozbou? Sleduj australský seriál H2o, stačí přidat vodu a dozvíš se to!

Novinky z H2O

 • 2 videa, ve kterých je Phoebe

  24.8.2010

  1. video je rozhovor s australským MTV

  2. video pochází z premiéry Tomorrow: When the War Began: (Záběry s Phoebe jsou 2:25 a 4:06)

 • Australská herečka s mnoha tvářemi

  22.8.2010

  Když začínala Phoebe Tonkin hrát v seriálu H2O, stačí přidat vodu, nikdo neočekával, že by se z ní mohla stát světoznámá hvězda, po jejímž autogramu by toužily tisíce mladých dívek i kluků. Je skoro až neuvěřitelné, že opak se stal pravdou. Po jedné jediné roli se Phoebe stala oblíbenou v mnoha zemích, kde se seriál vysílal. V současnosti však mnoho lidí přiznává, že se jim ze začátku ani nelíbila. Odsuzovali její ofinu a možná i příliš plachý výstup, ale s postupem času se to změnilo. Už v 2.sérii se zalíbila a ve 3.sérii její krása ještě více rozkvetla. Ale všechno jednou končí, stejně jako H2O. Pro spoustu fanoušků katastrofa, pro samotnou Phoebe dost možná postup v kariéře. Mohla ze sebe oklepat to pouto, které ji svazovalo, a pustit se do nových rolí. A z jedné hlavní role přešla hned do druhé hlavní role ve filmu Tomorrow: When the War Began, kde skvěle ztvárnila blond lady Fionu. A díky tomuto filmu konečně začala pořádně chodit na veřejnost, fotit se s dalšími známými lidmi a fanoušky. Někoho tato Australanka fascinuje - v práci vypadá tak profesionálně a přitom v soukromí to umí roztočit s kamarády, jak ukazují její osobní fotky. Zajímavé je například i to, že na Facebooku má nejvíce padělatelů ze všech herců z H2O, což svým způsobem taky něco dokazuje. Povídá se o ní, že se chová a vystupuje mile a přátelsky, takže jí nejspíš herecké manýry ani nestouply do hlavy.Un3

 • Phoebe s fanynkou při podepisování autogramů

  17.8.2010

  Omlouvám se, že poslední dobou nevkládám do novinek své komentáře (pokud to tedy někomu vadí), ale toto je něco, co je prostě bez komentáře smile. Milujete taky tak Phoebe?

  Normal-018

 • Phoebe na premiéře v Melbourne

  15.8.2010

  Phoebe-mq-003

 • Světová premiéra Tomorrow

  12.8.2010

  Phoebe Tonkin se samozřejmě účastnila světové premiéry jejího nového filmu, mimochodem vysokorozpočtového. Mám tu pro vás jen dvě fotky, ale myslím, že to stačí. Phoebe vypadala podle mě naprosto dokonale!

  Phoebe-tonkin_5Phoebe-tonkin-2_3

« Novější | Starší »